رزرو آنلاین تاکسی فرودگاه
رزرو آنلاین تاکسی فرودگاه امام خمینی
27 مارس, 2019
فرودگاه امام خمینی در یک نگاه
11 جولای, 2019

چرا تاکسی فرودگاه امام خمینی؟

تاکسی های فرودگاه امام خمینی تهران

نقل و انتقال با  تاکسی های مطمئن و تائید شده فرودگاه امام خمینی

تاکسی فرودگاه امام خمینی

فرودگاه امام خمینی یکی از بزرگترین فرودگاه های ایران بوده که دارای رفت آمد بسیار زیادی می باشد، پس ممکن است سودجویان تلاش کنند تا از این رفت و آمد ها نهایت سود را برای خود با ارقام هنگفت کرایه از مسافران را رقم یزنند

تاکسی های فرودگاه امام خمینی مورد تائید تاکسیرانی

ما  ۲۴ ساعت در روز و ۷ روز هفته آماده خدمت رسانی به شما می باشیم. تاکسی های فرودگاه امام که مورد تائید تاکسیرانی نیز می باشند، امنیت و آرامش را را برای مسافران عزیز به ارمغان می آورند. در هفته برای افراد و گروهها با تمرکز بر خدمات شخصی و کاملا حرفه ای با قیمت مناسب، با تخصص مناسب تلاش می کنیم تا رضایت همگان را کسب کنیم.

سفری مطمئن به فرودگاه امام خمینی تهران

لازم است بدانید تاکسی های فرودگاه امام خمینی دارای بیمه مسافر بوده و همچنین مسافران از رانندگی مناسب این رانندگاه حرفه ای دچار استرس نخواهند شد. این رانندگان به همه مسرهای منتهی به فرودگاه مسلط بوده و شما را در کمترین زمان با مناسب ترین هزینه و با امنیت خاطر به فرودگاه خواهند رساند.

مزیت های انتخاب تاکسی های فرودگاه امام خمینی تهران

مسافران محترم نسبت به مواردی که عنوان می شوند دقت لازم را عنایت داشته باشند که ما به چند دلیل استفاده از تاکسی فرودگاه را برای مسافران محترم توصیه میکنیم،  مسیر فرودگاه به شهر تهران، مسیری طولانی بوده و مسافتی در حدود  ۶۰ الی ۷۵ کیلومتر  می باشد ، بنابراین آشنایی کامل به مسیرها و همجنین ساعات اوج ترافیک، توجه یه تراکم پروازها در فرودگاه و داشتن تجربه کافی موارد بسیار مهمی می باشند.

– بیمه مسافران و سرنشینان
۲- امنیت داشتن مسافران و اموال آنان
۳- در دسترس بودن به صورت شبانه روزی
۴- مبلغ از پیش اعلام شده که در هر ساعتی ثابت است
۵- استفاده از خودرو های استاندارد
۶- رانندگان مجرب
۷- سرویس های در اختیار (این نوع سرویس از طریق انعقاد قرارداد شرکت های تاکسیرانی خصوصی تحت پوشش با ادارات، موسسات، شرکت ها و مراکز دولتی و غیر دولتی نسبت به ارائه خدمات جابجایی مسافر اقدام می نمایند. )
۸- سرویس های شهرستان (با تجهیزات کامل برای هر نوع وضعیت آب و هوایی )

کلیه ماشین ها با صدور بیمه نامه و مجوز حمل و نقل جاده ای در سرویس هستن.

تاکسی های فرودگاه امام خمینی تهران

رزرو آنلاین تاکسی فرودگاه امام خمینی

جهت رزرو آنلاین تاکسی فرودگاه  روی دکمه “رزرو اینترنتی تاکسی” کلیک کنید و اطلاعاتی را که ممکن است به عنوان جزئیات کامل وارد کنید، و ما در اسرع وقت با یک نماس تلفنی با شما سفر را هماهنگ می کنیم.

جهت رزرو اینترنتی تاکسی اینجا کلیک کنید

از لحظه ای که با ما تماس می گیرید، ما هر کاری که می توانیم انجام دهیم تا اطمینان حاصل شود که رزرو و انتقال شما به همان اندازه امکان پذیر است. این بدان معنی است که وسیله نقلیه با توجه به تعداد مسافرین و نیازهای شما که توسط شما تعیین شده است. یک راننده با تجربه برای ارائه خدمات به شما فرستاده  تا شما هم از دانش گسترده ای از منطقه محلی این رانندگان بهره ببرید.

فرودگاه امام خمینی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *