رزرو پیکاپ برای فرودگاه امام
۲ بهمن, ۱۳۹۷
رزرو آنلاین تاکسی فرودگاه
رزرو آنلاین تاکسی فرودگاه امام خمینی
۷ فروردین, ۱۳۹۸
نمایش همه

تاکسی فرودگاه امام

تاکسی فرودگاه، اتومبیلی است به رنگ های خاص که بالای آن ها تابلوهایی نصب شده است. این اتومبیل ها دارای مجوز حمل و نقل افراد به فرودگاه و شهرستان های می باشند و معمولاً برای مسیرهای کوتاه و برون شهری به کار برده می شوند.

تاکسی فرودگاه امام خمینی

برای مسیر فرودگاه هایی مانند: فرودگاه مهرآباد، فرودگاه امام خمینی و یا ترمینال ها از تاکسی ویژه فرودگاه استفاده می شود. تاکسی فرودگاه معمولاً به رنگ زرد خورشیدی یا سبز فسفری همراه با نوار شطرنجی آبی یا مشکی در وسط اتومبیل می باشد و بالای تاکسی، تابلو مخصوصی که محل فعالیت تاکسی (فرودگاه، ترمینال و راه آهن) را نشان می دهد قرار دارد.

نرخ کرایه تاکسی های ویژه بر حسب تاکسی متر محاسبه می شود.

مشخصات ظاهری تاکسی های فرودگاهی

تاکسی فرودگاهی مشخصاتش همانند تاکسی ویژه می باشد. بر روی درهای تاکسی های فرودگاهی علامت فرودگاه به کار برده شده است. تاکسی های فرودگاهی از مجوز نصب باربند بر روی سقف اتومبیل برای حمل وسایل و باری که همراه مسافرین است، برخورد دار هستند.

 تعریف ترانسفر فرودگاهی

وظیقه ترانسفر فرودگاهی انتقال مسافران از خانه یا هتل به فرودگاه یا از فرودگاه به مقصد می باشد. و معمولاً در زمان انتقال مسافرین، مسافران را تحت پوشش بیمه قرار می دهند.

خدمات ترانسفور فرودگاهی

خدمات شامل: یک خودروی لوکس که معمولاً از اینترنت بی سیم پر سرعت و مجهز به سامانه کنترل تردد رانندگان برخورد دار می باشد. و همچنین اطلاعاتی در مورد انتخاب بهترین مسیر و با ترافیک کمتر در اختیار راننده قرار می دهد تا مسافر یا مسافران در کمترین زمان ممکن به مقصد مورد نظر برسند. رانندگان باتجربه و مسلط به زبان های انگلیسی، روسی و … می باشند.

ترانسفر فرودگاه امام خمینی

مسافران می توانند از طریق موسسه های ترانسفر فرودگاهی از هرکجای تهران و یا استان های اطراف از جمله البرز و کرج به فرودگاه امام خمینی بروند یا برعکس.

تاکسی مخصوص فرودگاه امام خمینی

دپو تاکسی کنار فرودگاه امام با فضایی به ابعاد ده هزار متر مربع است که شامل قسمت های مختلفی می باشد.

خدمات اینترنتی تاکسی فرودگاه امام خمینی

باتوجه به استرس و نگرانی مسافران به دلیل مسافت فرودگاه و اینکه به موقع برای پرواز در فرودگاه حاضر باشند، تیم مدیریت برای کاهش استرس و نگرانی مسافران، سایتی راه اندازی کردند تا مسافران بتوانند به صورت اینترنتی تاکسی رزرو کنند.

هدف تاکسیرانی فرودگاه امام

رانندگان فرودگاه در تلاش اند تا مسافران محترم سروقت به مقصد خود برسند. تاکسی فرودگاه با بهره گیری از تکنولوژی، به مسافران این تضمین را می دهد که بدون دیرکرد و با آرامش خاطر به مقصد خود می رسید.

تاکسی های فرودگاه با دیگر تاکسی ها چه تفاوتی دارند؟

به دلیل طولانی بودن مسیر فرودگاه لازم است رانندگان با تمام راهها آشنایی کاملی داشته باشند، از ساعت های ترافیک آگاهی داشته باشند، از تعداد پروازهای آن روز و آن ساعت آگاهی داشته باشند، همچنین با تجربه باشند. پس با توجه به این موارد بهتر است که از تاکسی فرودگاه استفاده شود.

نحوه درخواست تاکسی فرودگاه

شما با تماس از طریق شماره تماس های ارائه شده (جهت تماس کلیک کنید)  براحتی می توانید سفر خود را رزرو کنید یا از طریق پر نمودن این فرم (کلیک کنید) رزرو اینترنتی تاکسی فرودگاه را انجام دهید.

مسافران محترم می توانند از طریق اینترنت درخواست تاکسی خود را ثبت نمایند و از طریق اینترنتی هزینه آن را واریز کنند. در ابتدا پس از پر کردن فرم مربوط به مشخصات مسافر از جمله اسم و فامیل، شماره همراه، تاریخ و ساعت حرکت، مبدا و مقصد سفر همینطور تعداد افراد، درخواست تاکسی فرودگاه را ثبت کرده و با استفاده از رمز دوم کارتی که عضو شبکه شتاب می باشد هزینه تاکسی را به صورت اینترنتی پرداخت کنند پس از آن منتظر بمانند تا راننده شان با آنها تماس بگیرد. به همین راحتی و سادگی می توان از پشتیبانی شبانه روزی ۲۴ ساعته که در روزهای تعطیل هم خدمات ارائه می دهند بهره مند شد و با خیال آسوده منتظر آمدن راننده در آدرسی که داده شده باشید.

فرودگاه امام خمینی، شامل انواع خودروهای سمند، تویوتا کمری، فولکس کدی و ون می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *